اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال تابستان ١٤٠٠ (993)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال تابستان ١٤٠٠ (993)
 

به نام خدا

 احتراماً ضمن آرزوي موفقيت براي دانشجويان گرامي، نظر به نزديک شدن به ايام امتحانات پايان نيم‌سال دوم تحصيلي 1400-1399، اهم نکات قابل توجه براي شرکت در آزمون‌هاي الکترونيکي (مجازي) پايان‌ ترم 993 به شرح زير اطلاع‌رساني مي‌شود.

 

1.     آزمون‌هاي نیمسال 993 به شيوه الکترونيکي (مجازي) در سامانه مشاهده دروس(LMS) به آدرس: http://lms.qhu.ac.ir برگزار خواهد شد.

2.     براي اطلاع از نکات فني و آموزشي در سامانه مشاهده دروس، عنوان «آشنايي با آزمون‌هاي الکترونيکي» ذيل بخش درسهاي من فعال شده است که حتما راهنماهاي ارائه شده قبل از شروع آزمونها به دقت ملاحظه شود.

3.     در بخش فوق امکان شرکت در آزمون آزمايشي حکمتهاي جاويدان (آزمون تستي و آزمون تشريحي) جهت آشنايي با شيوه و روال برگزاري آزمونهاي پايان ترم فراهم شده است.

4.     با توجه به عدم برگزاري آزمون مجدد، حتما تدابير لازم در خصوص اينترنت پشتيبان و قطعي احتمالي برق را داشته باشيد. (علاوه بر اينترنت ثابت و سيستم رايانه، بهتر است تلفن همراه با بسته اينترنتي فعال نيز داشته باشيد)

5.     نمره دانشجو در آزمونهاي تمام تستي بلافاصله پس از اتمام «بازه زماني آزمون» قابل مشاهده خواهد بود.

6.     آزمونهاي تستي نمره منفي ندارد لذا بهتر است به تمامی سوالات پاسخ دهید.

7.     به سوالات تشريحي، ترجيحا بصورت تايپ شده در باکس ذيل هر سوال پاسخ داده شود. (از قابلیت تایپ صوتی موبایل می‌توانید جهت پاسخ دادن به سوالات استفاده کنید)

8.     اگر احیانا پاسخها را بصورت دستنويس بر روي کاغذ مي نويسيد، تصوير برگه پاسخ مجزا به هر سوال را که با استفاده از نرم افزارهايي مانند CamScanner - جهت بهبود کيفيت و وضوح تصاوير برگه پاسخنامه - گرفته ايد، در بخش مربوط به ارسال فايل پاسخ - کادر ذيل هر سوال - بارگزاري نموده و از ارسال پاسخ چند سوال ذيل يکي از سوالات جداً خودداري نمائيد.

9.    ضروري است 15 دقيقه پيش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضيحات مختصر مربوط به آزمون و همچنين راه ارتباطي براي رفع مشکلات احتمالي در حين آزمون، مطلع شويد و راس ساعت شروع آزمون صفحه را Refresh (تازه کردن) کنيد. براي انجام سريع اين کار مي‌توانيد از کليد ميانبر F5 يا  Ctrl+F5 بر روي صفحه کليد استفاده کنيد.

10. قبل از شرکت در آزمون، دريافت کارت آزمون ضروري مي‌باشد. براي ملاحظه راهنمای دريافت کارت آزمون اينجا را کليک کنيد.

11. همواره زمان نهايي و ملاک برگزاري آزمونها، تاريخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت آزمون مي‌باشد.

12. با توجه به برگزاری همزمان آزمونهای ارائه به استاد شهریور 1400 با آزمونهای ترم تابستان، برای شرکت در این امتحانات نیازی به چاپ کارت آزمون نبوده و جهت مشاهده زمانبندی آزمونهای ارائه به استاد اینجا را کلیک نمایید.

 راهنمايي و اطلاعات بيشتر

  • براي آشنايي با نکات فني و آموزشي و شيوۀ برگزاري آزمون‌هاي الکترونيکي (مجازي) و شرکت در آزمون آزمايشي حکمتهاي جاويدان به بخش «آشنايي با آزمون‌هاي الکترونيکي» در سامانه مشاهده دروس اينجا را کليک کنيد.
  • براي مشاهده پرسشهاي متداول آزمونهاي الکترونيکي (مجازي) اينجا را کليک کنيد.
  • براي برقراري ارتباط با پشتيباني آزمون‌هاي الکترونيکي(مجازي) در ايام آزمون مي‌توانيد با شماره‌هاي زير تماس حاصل فرماييد.

 

کارشناسان آزمون

  02151290 داخلي 42

پشتيباني فني

  02151290 داخلي 5

 

با آرزوي موفقيت
اداره آزمون و نمايندگي‌هادانلود فايل : index3.jpg ( 6KB )


١٠:١٥ - چهارشنبه ٣ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٦٤    /    تعداد نمایش : ٥٥٩خروج