اخبار > آزمون جامع دکتری 17 شهریور 1400

 


  چاپ        ارسال به دوست

آزمون جامع دکتری 17 شهریور 1400

آزمون جامع دکتری 17 شهریور 1400

 

باسمه‌تعالی

با سلام و ادب؛

احتراماً به استحضار دانشجویان مقطع دکتری می‌رساند پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص برگزاری آزمون جامع دکتری شهریورماه 1400، به نکات مهم زیر در خصوص آزمون توجه فرمایید.

1- آزمون جامع دکتری در روز  چهار شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

2- لیست واجدین شرایط شرکت در آزمون در اطلاعیه قبلی اداره خدمات آموزشی و ارائه دروس اعلام شده است که برای مشاهده اینجا را کلیک کنید.

3- برای مشاهده نکات مهم آموزشی در خصوص آزمون جامع دکتری (حداقل نمره قبولی، امکان شرکت حداکثر دو مرتبه در آزمون، روال ارائه مقاله جایگزین و...) و همچنین جدول منابع آزمون جامع اینجا را کلیک کنید.

4- مطابق استعلام از مدیران محترم گروههای علمی شیوه برگزاری آزمون جامع دکتری در جدول زیر مشخص شده است:

رشته

شیوه برگزاری

علوم و معارف نهج البلاغه

تشریحی - پژوهشی

علوم قرآن و حدیث

آزمون شفاهی آنلاین

مدرسی معارف اسلامی گرایش قرآن و متون اسلامی

شفاهی ـ حضوری 

مدرسی معارف اسلامی گرایش اخلاق

شفاهی آنلاین و تشریحی - پژوهشی

 

5- آزمون جامع دکتری در سامانه مشاهده دروس (LMS) برای دانشجویان محترم فعال شده است. برای ورود به سامانه اینجا را کلیک کنید.

6- در رشته‌های علوم و معارف نهج‌البلاغه و مدرسی معارف اسلامی گرایش اخلاق، کار پژوهشی در روز 17 شهریور ذیل صفحه آزمون فعال شده و به مدت دو هفته تا روز 31 شهریورماه مهلت پاسخگویی خواهید داشت.

7- آزمون شفاهی آنلاین در رشته‌های علوم قرآن و حدیث و مدرسی معارف اسلامی گرایش قرآن و متون اسلامی به صورت تصویری و در محیط ادوبی کانکت ذیل صفحه آزمون برگزار خواهد شد که لازم است حتما اینترنت پایدار و با سرعت مناسب، وب‌کم داشته باشید. (قبل از آزمون موارد مذکور آماده و بررسی شود و ضمناً جهت پشتیبان در صورت مشکلات احتمالی حتماً برنامه واتساپ را نیز روی گوشی خود نصب و فعال کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل ارتباط تصویر از آن طریق فراهم باشد)

با آرزوی موفقیت

اداره آزمون و نمایندگیها

 

 

 


١٠:٠٠ - چهارشنبه ١٠ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٥٠٣خروج