اخبار > برگزاری آزمون بسندگی زبان(تافل)

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون بسندگی زبان(تافل)

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

به استحضار دانشجویان مقطع دکتری تخصصی می‌رساند، آزمون بسندگی زبان(تافل) برای سال تحصیلی 1400 در دانشگاه قرآن و حدیث برگزار خواهد شد. لازم است دانشجویانی که هنوز وضعیت آزمون بسندگی زبان ایشان مشخص نیست حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 29 شهریور 1400 نسبت به ثبت‌نام در آزمون از طریق فرم مربوط اقدام کنند.

نکات مهم:

  1. زمان برگزاری آزمون دهه آخر مهر 1400 می‌باشد و زمان دقیق آن متعاقباٌ اطلاع رسانی خواهد شد.

  2. منابع آزمون بسندگی زبان(تافل) برای این نوبت نیز همان منابع قبلی (فایلهای صوتی) می‌باشد و منابع آزمون بنا به اعلام گروه عمومی و زبان، در نوبت های بعدی تغییر خواهد کرد. برای دریافت منابع آزمون از طریق فروشگاه الکترونیکی دانشگاه پیگیری بفرمایید.

  3. برای نوبت‌های بعدی آزمون زبان، در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد دانشجویان، دورۀ کفایت زبان(تافل) توسط دوره‌های آزاد دانشگاه برگزار خواهد شد.

  4. دانشجویانی که گواهی کفایت زبان انگلیسی از مراکز دیگر دارند، حداکثر تا روز جمعه مورخ 9 مهر 1400 می‌بایست نسبت به ارسال آن از طریق سامانه جامع ارتباط با دانشجویان «SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» اقدام کنند تا گواهی ایشان بررسی و در صورت تأیید، انتخاب واحد آزمون زبان (تافل) از طریق کارشناس رشته مربوط در سامانه ناد ثبت شود.

  5. دریافت نمره قبولی در یکی از آزمون‌های بسندگی زبان (تافل) یا اشتمال کفایت می‌کند.

برای ورود به فرم ثبت‌نام آزمون بسندگی زبان(تافل) اینجـــــا را کلیک کنید.

 

موفق و پیروز باشید.

ادارۀ خدمات آموزشی و ارائۀ دروس


١٢:١٦ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٠خروج