اخبار > با ثبت نمرات آزمونهای پایان ترم تابستان ١٤٠٠ اعتراض به نمرات فعال شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

با ثبت نمرات آزمونهای پایان ترم تابستان ١٤٠٠ اعتراض به نمرات فعال شد

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و ادب خدمت دانشجویان گرامی؛

احتراما ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، نمرات آزمون‌های پایان نیم‌سال تابستان 1400 (3993) مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) توسط اساتید محترم ثبت شده است و مشاهده نمرات نهایی از روشهای زیر امکانپذیر است:

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو > زیرمنوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام >  دکمه مشاهده کارنامه

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو > زیر منوی ارسال درخواست اعتراض به نمره > کد نیم‌سال 3993- ذیل ستون (عنوان) دروس نیم‌سال تحصیلی دانشجو - کلیک بر روی «...» که از این طریق امکان ثبت اعتراض به نمره وجود دارد.(حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید)

 نکات قابل توجه

  • ثبت اعتراض به نمرات از امروز شنبه مورخ 20 شهریورماه تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 22 شهریورماه 1400 در سامانه آموزشی ناد فعال است.

  • شایان ذکر است تنها مواردی از اعتراض که به شیوه درج شده در راهنمای ثبت اعتراضات ثبت شود، بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد، قبل از اقدام به ارسال اعتراض، حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید لازم به توضیح است موارد ارسالی اعتراضات از طرق دیگر به هبچ وجه بررسی نخواهد شد.

  • در ثبت دقیق اعتراض به نمره دقت نمایید، چرا که ثبت اعتراض به نمره برای هر درس صرفا یک‌بار امکان‌پذیر بوده و امکان ویرایش متن ارسالی وجود ندارد.

  • اعتراضات به نمرات، پس از اتمام بازه درخواست اعتراض به نمره بررسی و نتیجه توسط اساتید محترم در سامانه ناد اعمال خواهد شد.

  • برای پیگیری هر گونه مشکل در خصوص اعلام نمرات، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان(SRM)، با ثبت درخواست رسیدگی ویژه مکاتبه نمائید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتما شماره دانشجویی، نام درس و کد نیم‌سال تحصیلی را قید کنید تا درخواست شما بررسی شود.

  • تاکید می‌شود برای ثبت اعتراض به نمرات از دستگاه‌های موبایل و تبلت استفاده نشود در این صورت امکان عدم ثبت درخواست اعتراض وجود دارد که مسئولیت آن به عهده دانشجو خواهد بود و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

  • انجام تسویه حساب مالی برای ثبت اعتراض ضروری می‌باشد.

لازم به ذکر است با توجه به آئین نامه آموزشی دانشگاه، اساتید محترم دانشگاه تا دو نیم‌سال موظف به آرشیو سوابق آزمون‌ها می‌باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات (به شرط عدم محرومیت در آزمون و ثبت حذف درس به دلیل غیبت مجاز در کلاس در سامانه ناد) حتما در اسرع وقت موضوع را از کارشناسان آزمون پیگیری کنید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملا ممکن نخواهد بود و دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

 

برای ورود به سامانه آموزشی ناد اینجا را کلیک نمائید.

با آرزوی موفقیت

اداره آزمون و نمایندگیها


٠٩:٣٨ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٨خروج