اخبار > برگزاری آزمون معرفی به استاد

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون معرفی به استاد

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب؛

احتراما به استحضار دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، آزمون‌های معرفی به استاد روز‌های شنبه تا چهارشنبه مورخ 1 تا 5 آبان 1400 برگزار خواهد ‌شد. لذا دانشجویانی که شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند می‌بایست از طریق درخواست رسیدگی ویژه در سامانۀ ارتباط دانشجویی (SRM) حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه 2 مهر‌ماه اقدام به ارسال درخواست برای کارشناس رشته خود کنند.

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

·         مقطع کارشناسی: در صورتی که دانشجو در آخرین نیم‌سال تحصیلی برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری داشته باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیمسال می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد در آن نیمسال بگذراند. پیرو ابلاغیه وزارت علوم در شرایط کرونایی [برای دانشجویانی که انتخاب واحد دروس معرفی به استاد ایشان در ترمهای 993 و 992 انجام می‌شود]، تعداد دروس معرفی به استاد تا دو برابر قابل افزایش است.

·         مقطع کارشناسی‌ارشد: چنانچه دانشجو حداکثر تا 2 درس موفق به کسب نمره قبولی در نیمسال‌های گذشته نشده باشد یا یک درس باقی مانده داشته باشد (به جز دروس متن‌پژوهی)، می‌تواند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی مؤسسه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کند.

بدیهی است وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود برای دوره بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد ارسال کنند. همچنین به دلیل شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، آزمونهای معرفی به استاد به صورت برخط (آن‌لاین) برگزار خواهد شد.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٤:٤٩ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٦٥خروج