اخبار > آغاز نیم‌سال اول تحصیلی ١٤٠١-١٤٠٠

 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز نیم‌سال اول تحصیلی ١٤٠١-١٤٠٠

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 احتراماً ضمن تبریک به مناسبت آغاز نیم‌سال تحصیلی جدید، به استحضار همۀ دانشجویان می‌رساند، با توجه به اتمام بررسی انتخاب واحد دانشجویان توسط کارشناسان رشته، دروس نیم‌سال اول تحصیلی 1401-1400 (ترم 4001) که در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) توسط کارشناسان رشته تایید شده باشد در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.

نکات مهم:

  • بسته آموزشی دروس آفلاین در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) بارگذاری شده است. آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 3 دی 1400 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده، همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید. شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین(دروس دارای بستۀ آموزشی)، بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

  • برنامه کلاسی اساتید در بخش حضوری برای دروس ارائه آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) تکمیل و از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده می‌باشد.

  • مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی عدم مشاهدۀ جلسات برای دروس دارای بسته آموزشی و داشتن غیبت موجه بیش از 3/16 در هر درس موجب محرومیت از آزمون می‌شود.

  • دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

  • برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس

 


٠٨:٠٤ - شنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٠١    /    تعداد نمایش : ١٨٢٤خروج