اخبار > شروع کلاسهای دانشجویان ورودی مهر ١٤٠٠ در مقطع کارشناسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کلاسهای دانشجویان ورودی مهر ١٤٠٠ در مقطع کارشناسی

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 احتراماً ضمن تبریک به مناسبت آغاز نیم‌سال تحصیلی جدید، به استحضار همۀ دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی مهر 1400 می‌رساند، با توجه به انجام انتخاب واحد دانشجویان، دروس نیم‌سال اول تحصیلی 1401-1400 (ترم 4001) در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.

نکات مهم:

  • نام کاربری در سامانه‌های دانشگاه همان شمارۀ دانشجویی و رمز عبور سامانه‌ها به شرح ذیل تعیین شده است.

سامانه نام کاربری رمز عبور
سامانۀ ارتباط با دانشجویان(SRM) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه
سامانۀ مشاهده دروس(LMS) شمارۀ دانشجویی کد ملی
سامانۀ جامع آموزشی(Naad) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه
  • جلسۀ توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود روز پنجشنبه مورخ 29 مهر 1400 ساعت 10 الی 11:30 به صورت آن‌لاین در محیط ادوبی کانکت برگزار می‌شود. دانشجویان محترم برای شرکت در جلسه می‌بایست از طریق لینک فعال‌شدۀ «جلسۀ توجیهی دانشجویان جدیدالورود» ذیل درس «آشنایی با شیوه تحصیل در دانشگاه» در سامانۀ مشاهدۀ دروس(LMS) وارد شوند. شرکت همۀ دانشجویان ورودی مهر 1400 در این جلسه الزامی است. هدف از برگزاری جلسۀ توجیهی راهنمایی آموزشی و فنی دانشجو و توضیح بخش‌های مختلف سایت و سامانه‌های دانشگاه است. برای مشاهدۀ راهنمای استفاده از جلسات آنلاین اینجـــــا را کلیک کنید.

  • بسته آموزشی دروس آفلاین در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) بارگذاری شده است. آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 3 دی 1400 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده، همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید. شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین(دروس دارای بستۀ آموزشی)، بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

  • برنامه کلاسی اساتید در بخش حضوری برای دروس ارائه آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) تکمیل و از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده می‌باشد.

  • مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی عدم مشاهدۀ جلسات برای دروس دارای بسته آموزشی و داشتن غیبت موجه بیش از 3/16 در هر درس موجب محرومیت از آزمون می‌شود.

  • دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

  •  برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید. برای عضویت در کانال اطلاع‌رسانی آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث در پیام رسان ایتا روی آیدی(qhu_amoozesh@) کلیک کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٣:٠٤ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٩٠٧٢خروج