اخبار > معادل‌سازی(تطبیق واحد) دروس دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی مهر ١٤٠٠

 


  چاپ        ارسال به دوست

معادل‌سازی(تطبیق واحد) دروس دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی مهر ١٤٠٠

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و احترام؛

به استحضار می‌رساند آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 1400(ترم 4001) که قصد معادل‌سازی (تطبیق واحد) واحدهای درسی خود را دارند، می‌توانند درخواست خود را به همراه اسکن اصل ریزنمرات از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی درخواست‌ رسیدگی ویژه حداکثر تا روز سه‌شنبه مورخ 30 آذر 1400 ارسال کنند. برای مشاهدۀ راهنمای ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM اینجـــــا را کلیک کنید. بدیهی است به درخواست‌های خارج از بازه ترتیب اثر داده نخواهد شد و عواقب آن بر عهدۀ دانشجو است.

نکات مهم:

  • ریزنمرات ارسالی حتما باید تأیید شده و دارای مهر و امضای دانشگاه قبلی باشد.

  • دانشجویانی که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت دانشگاه برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود نیز در اسرع وقت درخواست خود را از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی رسیدگی ویژه ارسال کنند. دقت شود ارسال اطلاعاتی از قبیل نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... برای انجام نامه‌نگاری ضروری است. ارسال اسکن مدرک قبلی دانشجو برای انجام معادل‌سازی از طریق سامانه SRM الزامی است. همچنین در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید (در همۀ ‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) نیز اعلام شود. برای مشاهدۀ لیست دروس تمامی رشته‌ها اینجـــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ سرفصل دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  • با توجه به فعال‌سازی مشروط سامانه SRM برای دانشجویان ورودی مهر 1400، تاکید می‌شود برای ارسال درخواست تطبیق واحد حتما از منوی رسیدگی ویژه استفاده شود و درخواستها از منوی تطبیق واحد ارسال نشود.

  • معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی‌های مهر 1400 انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

  • معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد. برای مشاهدۀ دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  • با توجه به امکان پیوست‌کردن فقط یک فایل در سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، چنانچه ریزنمرات دانشجویان بیش از یک صفحه باشد، اسکن صفحات تجمیع‌شده و به صورت یک فایل فشرده (ZIP) ارسال شود.

  • دانشجویان توجه داشته باشند تا زمانی که نتیجۀ درخواست تطبیق واحد ایشان از سوی مدیر محترم ‌گروه علمی اعلام نشده است، امور درس (مشاهدۀ جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) می‌بایست توسط دانشجو انجام و پیگیری شود. 

  • پس از ثبت دروس معادل‌سازی شده در سامانۀ آموزشی، امکان اضافه کردن درس فقط برای آن دسته از دانشجویانی که انتخاب واحد نیم‌سال 4001 ایشان به زیر کف (12 واحد) رسیده باشد میسر خواهد بود، لازم به ذکر است مسئولیت دروس اضافه شده (آنلاین‌های برگزار شده، تمرین‌های اعلام شده و ...) با دانشجو است.

  • برای اطلاع از وضعیت شهریۀ دروس معادل‌سازی شده می‌توانید آیین‌نامۀ مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث را از اینجـــــا دریافت کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام، با کارشناسان رشتۀ در روز و ساعات پاسخگویی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی


١٤:٤٧ - چهارشنبه ٢٨ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٢٧    /    تعداد نمایش : ١٣٢١خروج