اخبار > انجام ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در ترم ٤٠٠١

 


  چاپ        ارسال به دوست

انجام ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در ترم ٤٠٠١

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

به استحضار همۀ دانشجویان در مقاطع مختلف می‌رساند با توجه به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال اول 1401-1400 (4001) فرم ارزشیابی اساتید در روز سه‌شنبه مورخ 14 دی‌ماه 1400 ساعت 12 ظهر در سامانۀ جامع آموزشی (Naad) فعال خواهد شد. دانشجویان محترم می‌توانند مطابق نیم‌سال‌های گذشته، نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی اساتید (برای دروس نظری) از طریق سامانۀ ناد اقدام و کارت ورود به جلسۀ آزمون خود را دریافت کنند. برای مشاهدۀ راهنمای تکمیل فرم ارزشیابی اینجـــــا را کلیک کنید.

نکات مهم:

  1. دانشجویانی که آزمون ایشان به شیوه حضوری برگزار می‌شود (دانشجویان مقطع دکتری بخشهای تهران و قم، دانشجویان مقطع  کارشناسی‌ارشد بخش حضوری اصفهان) می‌بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه قبل از شروع آزمونها اقدام کنند و فقط با تایید مسئول برگزاری آزمون، مجوز حضور در سالن آزمون را دارند.

  2. مسئولیت هر گونه مشکل در فعال شدن آزمونهای آنلاین و اعلام نمرات دانشجو بواسطه عدم انجام ارزشیابی و دریافت کارت آزمون، بر عهدۀ دانشجویان محترم خواهد بود.

  3. دانشجویانی که آخرین وضعیت تحصیلی آنها در سامانه ناد «خروج از تحصیل به دلیل لغو پذیرش» ثبت شده است، مجوز شرکت در آزمونهای پایا‌ن‌ترم را نخواهند داشت. بدیهی است شرکت در جلسۀ آزمون، حقّی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و در صورت شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم، نمرۀ ایشان (در صورت برطرف نشدن مشکل نقص مدرک) در کارنامۀ تحصیلی ثبت نمی‌شود.

  4. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که وضعیت درس آنها در سامانه ناد «معاف» ثبت شده است‎، لازم است برای دریافت کارت ورود به جلسه، ارزشیابی درسی را که برای آنها معاف ثبت شده است انجام دهند‍، ولی نیازی به شرکت در آزمون درس معاف شده نیست.

  5. پیرو اطلاع‌رسانی قبلی،وضعیت درس دانشجویان محروم از آزمون در سامانه ناد «حذف به دلیل غیبت موجه» ثبت شده است‎. بدیهی است لیست دروسی که دانشجو محروم شده است در کارت ورود به جلسه نمایش داده نمی‌شود.

 

موفق و پیروز باشد.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائۀ دروس


١٥:٥٣ - دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٣١٧٣خروج