اخبار > فعال‌شدن بازه ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 


  چاپ        ارسال به دوست

فعال‌شدن بازه ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛
به استحضار همۀ دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌رساند با توجه به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال دوم 1401-1400 (4002) فرم ارزشیابی اساتید در ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 23 خردادماه 1401 در سامانۀ جامع آموزشی (Naad) فعال خواهد شد. دانشجویان محترم می‌توانند مطابق نیم‌سال‌های گذشته، نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی اساتید (برای دروس نظری) از طریق سامانۀ ناد اقدام و کارت ورود به جلسۀ آزمون خود را دریافت کنند.

برای مشاهدۀ راهنمای تکمیل فرم ارزشیابی اینجـــــا را کلیک کنید.

نکات مهم

  1. امکان دسترسی به ناد از تاریخ 29 خرداد ماه تا 31 خرداد ماه سال 1401 وجود ندارد و حتما برنامه ریزی لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه قبل از تاریخ ذکر شده صورت گیرد.

  2. دانشجویان می‌بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه قبل از شروع آزمونها اقدام کنند و فقط با تایید مسئول برگزاری آزمون، مجوز حضور در سالن آزمون را دارند. مسئولیت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه به عهده دانشجویان است.

  3. بدیهی است قبل از انجام ارزشیابی اساتید در سامانه ناد، دانشجویان می‌بایست نسبت به پرداخت بدهی اقدام کنند. سوالات و ابهامات خود در خصوص مسائل مالی و اعمال تخفیفات را با همکاران بخش مالی، مطابق شماره‌های اعلام شده در صفحه ارتباط با ما مطرح بفرمایید.

  4. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که وضعیت درس آنها در سامانه ناد «معاف» ثبت شده است‎، لازم است برای دریافت کارت ورود به جلسه، ارزشیابی درسی را که برای آنها معاف ثبت شده است انجام دهند‍، ولی نیازی به شرکت در آزمون درس معاف شده نیست.

  5. پیرو اطلاع‌رسانی قبلی، وضعیت درس دانشجویان محروم از آزمون در سامانه ناد «حذف به دلیل غیبت موجه» ثبت خواهد شد‎. بدیهی است لیست دروسی که دانشجو محروم شده است در کارت ورود به جلسه نمایش داده نمی‌شود.

  6. ارزشیابی فقط برای دروس نظری فعال می شود و دروس عملی یا نظری ـ عملی و ... نیازی به ارزشیابی ندارند.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


٠٧:٥٢ - يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٦٥٩خروج