اخبار > شروع نیم‌سال تابستان 1401 و فعال شدن دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع نیم‌سال تابستان 1401 و فعال شدن دروس

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به استحضار دانشجویان مقطع کارشناسی در نیم‌سال تابستان 1401(ترم 4003) می‌رساند، دروس انتخاب شده در سامانه ناد که مورد تایید کارشناسان رشته بوده، از روز شنبه مورخ 25 تیر 1401، در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) فعال شده است.

نکات مهم:

  1. مطابق ضوابط آموزشی برای دروس آف‌لاین مشاهده کامل بسته‌های درسی و برای دروس تمام آن‌لاین حضور دانشجویان در جلسات آنلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه

جزئیات ارائه

آفلاین(دارای بسته درسی)

دارای محتوای الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) است و دانشجو حتما باید محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

تمام آنلاین

به صورت هفتگی و مجازی در محیط ادوبی کانکت برگزار می‌شود و عدم حضور بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

عملی

گذراندن بخش عملی دروس تربیت بدنی و ورزش 1 در مراکز ورزشی الزامی است.

  1. برنامه کلاسی اساتید برای دروس تمام آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) تکمیل و از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده است.
    دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.(برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.)

  2.  برای مشاهدۀ راهنمای مشاهدۀ دروس اینجـــــا را کلیک کنید.

 موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٠:١٨ - شنبه ٢٥ تير ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٠٢٥خروج