اخبار > برگزاری آزمون معرفی به استاد

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون معرفی به استاد

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب

احتراماً به استحضار دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، آزمون‌های معرفی به استاد روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 29 و 30 شهریورماه 1401 به صورت حضوری برگزار خواهد ‌شد. لذا دانشجویانی که شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند می‌بایست از طریق درخواست رسیدگی ویژه در سامانۀ ارتباط با دانشجویان (SRM) حداکثر تا ساعت 24 روز شنبه 29 مرداد ماه اقدام به ارسال درخواست برای کارشناس رشته خود کنند.

 در متن درخواست حتماً موارد زیر ذکر شود:

1. نام درس یا دروس با عنوان کامل درج شده در ترم بندی؛

2. نمایندگی محل آزمون (فقط دانشجویان بخش مجازی)؛

3. شمارۀ همراه در دسترس (برای اطلاع رسانی های بعدی).

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد در مقطع کارشناسی

1. طبق آئین نامۀ آموزشی چنانچه دانشجویی همه دروس رشتۀ خود را گذرانده باشد و برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری داشته باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیم‌سال می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد بگذراند.

          نکته: دانشجویانی که در تابستان 1401 انتخاب واحد دارند، شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد در این دوره را نداشته و می‌بایست پس از کسب نمره قبولی در دروس ترم تابستان نسبت به ارسال درخواست مطابق اطلاعیه‌ها اقدام کنند.

2.  امکان اخذ دروس عملی و عملی- نظری به صورت ارائه به استاد وجود ندارد و در نیم‌سال باید اخذ شوذ. برای مشاهدۀ لیست دروس عملی اینجا را کلیک کنید.

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد در مقطع کارشناسی‌ارشد

1.  چنانچه دانشجویان حداکثر تا 2 درس موفق به کسب نمرۀ قبولی در نیم‌سال‌های گذشته نشده باشند یا یک درس باقی‌مانده داشته باشند (به جز دروس متن‌پژوهی)، می‌توانند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی دانشگاه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کنند.

 نکات مهم

  • اطلاع رسانی زمان دقیق آزمون‌ها و راه ارتباطی استادان (برای اخذ منابع و جزئیات آزمون) تا تاریخ 13 شهریورماه برای دانشجویانی که ارائه به استاد ایشان تأیید شده باشد، انجام می‌شود.

  •  وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود را برای دورۀ بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد ارسال کنند.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


٠٨:٣٢ - شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٨٥    /    تعداد نمایش : ٩٦٩خروج