اخبار > مهلت مشاهده بسته‌های درسی در تابستان 1401

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت مشاهده بسته‌های درسی در تابستان 1401

باسمه تعالی

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام وعرض ادب

 احتراماً به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند، آخرین مهلت مشاهدۀ جلسات برای دروس آف‌لاین(دروسی که بسته درسی دارند) در سامانۀ مشاهدۀ دروس(LMS) برای ‌نیم‌سال 4003 روز سه‌شنبه مورخ یکم شهریور 1401 می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ جلسات درسی در فرصت باقیمانده توسط دانشجویان انجام شود.

 نکات مهم

  1. حضور و غیاب دروس ارائه آن‌لاین (دروسی که بستۀ ‌درسی ندارند و به صورت آن‌لاین ارائه شده‌اند)، توسط اساتید محترم انجام می‌شود.

  2. دانشجویان می‌بایست همۀ بخشهای مربوط به جلسات درسی در دروس آف‌لاین را به صورت کامل مشاهده کنند تا حضور ایشان در سامانه ثبت شود.

  3. پس از مهلت اعلام شده هیچ عذری از سوی دانشجویان اعم ازمشکلات فنی، آموزشی و... قابل پذیرش نخواهد بود. لذا لازم است دانشجویان نسبت به رفع مشکلات خود اقدام و برنامه‌ریزی لازم جهت مشاهدۀ دروس را داشته باشند.

  4. تاریخ ذکر شده برای مشاهدۀ دروس، به معنای بسته‌شدن سامانۀ مشاهدۀ دروس و غیرفعال شدن بسته‌های درسی نیست و فقط مربوط به حضور و غیاب دانشجویان می‌باشد. بدیهی است بسته‌های درسی تا آخرین روز برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال 4003 در سامانۀ مشاهدۀ دروس باقی می‌ماند.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و  ارائۀ دروس


١٠:٠٧ - شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٨٠١خروج