اخبار > فعال‌شدن فرم درخواست ارائه درس در ترم 4011

 


  چاپ        ارسال به دوست

فعال‌شدن فرم درخواست ارائه درس در ترم 4011

باسمه

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب

به اطلاع دانشجویان محترم همه مقاطع می‌رساند، فهرست دروس قابل ارائه مطابق ترم‌بندی مصوب رشته‌ها در نیم‌سال 4011 در پیوندهای زیر اعلام می‌شود. برای مشاهدۀ لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی اینجـــــا و برای مشاهدۀ لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی‌ارشد اینجـــــا و در مقطع دکتری اینجـــــا را کلیک کنید. مطابق روال ترمهای گذشته، دانشجویان می‌توانند از طریق پیوندهای زیر درخواست ارائه دروس خود را در نیمسال 4011 حداکثر تا روز سه‌شنبه مورخ 15 شهریور 1401 درخواست دهند.

 فرم درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز در مقطع کارشناسی

فرم درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز در مقطع کارشناسی ارشد


 نکات مهم

  1. دانشجویان مقطع دکتری که به هر دلیل موفق به گذراندن دروس خود در ترمهای گذشته نشدند و دروس موردنظر در ترم 4011 ارائه نشده است، می‌بایست از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان (SRM)» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» درخواست ارائه دروس خود را حداکثر تا 15 شهریور ماه ارسال کنند تا درخواست ایشان توسط کارشناسان رشته بررسی شود. به درخواستهای ارسالی خارج از بازه اعلام شده رسیدگی نخواهد شد. بدیهی است در صورت بررسی شرایط دانشجویان و موافقت دانشگاه با ارائۀ دروس آنها، پس از بازۀ حذف و اضافه انتخاب واحد توسط کارشناس رشته در سامانه ناد انجام خواهد شد.

  2. ارسال درخواست از سوی دانشجویان به معنای ارائۀ درس نخواهد بود و پس از بررسی شرایط، در خصوص ارائۀ درس در دانشگاه تصمیم‌گیری می‌شود.

  3. فقط درخواستهای ارسالی از طریق فرم بررسی خواهد شد.
    تبصره: چنانچه رشته تحصیلی دانشجویان در بین رشته‌های موجود در لیست نیست (رشته‌هایی که پذیرش آن در دانشگاه متوقف شده است)، ارسال درخواست می‌بایست از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» با موضوع «انتخاب واحد مقطع مربوط» انجام شود. [رشته‌هایی از قبیل علوم و معارف قرآن در مقطع کارشناسی و علوم قرآنی گرایش ادبی در مقطع کارشناسی‌ارشد و...]

موفق و پیروز باشد.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائۀ دروس


١٢:٥٧ - شنبه ٥ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٣٣خروج