اخبار > انتخاب واحد با تاخیر نیم‌سال اول 1402-1401

 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب واحد با تاخیر نیم‌سال اول 1402-1401

باسمه تعالی

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

به استحضار دانشجویان همه مقاطع [کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری] می‌رساند، انتخاب واحد با تاخیر نیم‌سال اول تحصیلی 1402-1401(ترم 4011) برای دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد نشده‌اند در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 19 و 20 شهریورماه برگزار می‌شود.

برنامه

ساعت و تاریخ

انتخاب واحد با تأخیر

ساعت 10 روز شنبه تا ساعت 24 روز یکشنبه (19 و 20 شهریورماه)

شروع کلاسها 27 شهریورماه

حذف و اضافه (برای دانشجویان مقطع کارشناسی)

9 و 10 مهرماه

نکات مهم

  1. پیرو ابلاغیه وزارت علوم، برای نیم‌سال اول 1401-1402 کلاس‌های بخش حضوری در همه مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به شیوه حضوری برگزار خواهد شد. همه دانشجویان بخش حضوری می‌بایست آمادگی حضور در کلاس را مطابق اطلاع‌رسانی دانشگاه داشته باشند. بر همین اساس در زمان انتخاب واحد حتماً به نوع ارائه (حضوری روزانه/تمام آنلاین/آف‌لاین (دارای بسته رسمی)/عملی) و گروه آموزشی ارائه دهنده (شعبه تهران/قم/اصفهان/مشهد/مرکز آموزش الکترونیکی) دقت شود.

  2. با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی،  دانشجویانی که درخواست أخذ درس از شعبه دیگر را دارند حداکثر تا روز یکشنبه مورخ 20 شهریور ماه فرصت دارند تا درخواست خود را ارسال کنند. دانشجویان می‌توانند نتیجه درخواست خود را تا قبل از شروع حذف و اضافه از طریق کارشناس رشته خود پیگیری کنند.

  3. عدم اقدام دانشجویان برای انتخاب واحد و تعیین وضعیت تحصیلی در نیم‌سال اول 1402-1401 تا تاریخ 10 مهرماه (بازۀ حذف و اضافه) به منزلۀ انصراف دانشجو از تحصیل خواهد بود. مطابق آیین‌نامه مالی دانشگاه، چنانچه دانشجویان پس از بازه‌های تعیین‌شده، نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند، مشمول جریمه تاخیر در انتخاب واحد خواهند شد.

  4. ساعات پاسخگویی کارشناسان رشته در ایام انتخاب واحد با تأخیر 10 الی 12 و 14 الی 16 می‌باشد (شماره تماس کارشناسان در منوی ارتباط با ما اعلام شده است.)همچنین علاوه بر ساعات اعلام شده صرفاً برای روز شنبه مورخ 19 شهریور1401 ساعت 20 الی 22 سرکار خانم برین (کارشناس مسئول مقطع تحصیلات تکمیلی) با شماره تماس 02151292957 و سرکار خانم صمدی (کارشناس مسئول مقطع کارشناسی) از طریق پیام‌رسان ایتا با آیدی @vuqhu1 پاسخگویی خواهند داشت.

  5. درخواستهای دریافتی دانشجویان برای ارائه درس در بازۀ حذف و اضافه در حال بررسی است و به محض نهایی شدن، لیست دروسی که در بازۀ حذف و اضافه ارائه می‌شود از همین طریق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  6. دانشجویان محترم می‌بایست قبل از اقدام برای انتخاب واحد، نکات ذکر شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد را مطالعه کنند. برای مشاهدۀ اطلاعیۀ انتخاب واحد اینجــــا را کلیک کنید.

موفق و پیروز باشید.
 ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٦:٠٤ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٨خروج