اخبار > تمديد انتخاب واحد نيم‌سال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ (۴۰۲۲) ویژه مقطع کارشناسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

تمديد انتخاب واحد نيم‌سال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ (۴۰۲۲) ویژه مقطع کارشناسی

 

 

 

باسمهتعالی

با سلام و عرض ادب؛

به استحضار دانشجویان مقطع کارشناسی میرساند با توجه به مساعدت صورت گرفته امکان انتخاب واحد نیمسال دوم تحصیلی 1403-1402 (نیمسال 4022) از ساعت 10 صبح  تا پایان روز چهارشنبه 18 بهمن ماه وجود خواهد داشت.

نکات مهم:

1.  محدودیت گیرندگان دروس که باعث شده بود تعدادی از دانشجویان نتوانند انتخاب واحد خود را تکمیل کنند برداشته می شود و ایشان می توانند به اصلاح و تکمیل انتخاب واحد خود اقدام کنند. توجه شود امکان اخذ دروسی که ظرفیت آن تکمیل شده است وجود نخواهد داشت.

2. دروس ارائه شده در بخشهای مختلف دانشگاه دارای محدودیت در ظرفیت کلاس هستند. بدیهی است با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس اولویت انتخاب درس با دانشجویانی است که زودتر اقدام به انتخاب واحد کنند.

3. در ترم‌های گذشته امکان انتخاب واحد در بازۀ حذف و اضافه برای کلیۀ مقاطع وجود داشت ولی از ترم 4022 بر اساس آئین نامۀ آموزشی امکان انتخاب واحد در بازۀ حذف و اضافه برای دانشجویان در کلیۀ مقاطع وجود ندارد. دانشجویانی که به هر دلیلی درخواست انتخاب واحد پس از بازۀ حذف و اضافه را داشته باشند ضمن اینکه مشمول جریمۀ مالی خواهند شد ابتدا درخواست ایشان بررسی و در صورت موافقت با انتخاب واحد خارج از بازه، با محدودیت در تعداد واحد قابل اخذ، انتخاب واحد برای ایشان انجام می‌شود و مسئولیت ناشی از تاخیر در انتخاب واحد و غیبت در کلاس‌ها بر عهده خود دانشجو می باشد.

 

  • برای مشاهده اطلاعیه انتخاب واحد اینجا را کلیک کنید.

 

قابل ذکر است ساعت پاسخگویی کارشناسان رشته در ایام انتخاب واحد مطابق جدول ذیل افزایش یافته است:

سمت

روز و ساعت پاسخگویی

شماره تماس

کارشناسان رشته در مقطع کارشناسی

چهارشنبه 18 بهمن ماه

 در ساعات 10 تا 12 و 14 تا 16

مطابق با صفحۀ ارتباط با ما

 

موفق و پیروز باشید.
 ادارۀ خدمات آموزشی

 

 

 


١٣:٢٦ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩٣٥    /    تعداد نمایش : ١٥٢٩خروج