اخبار > بازدید قائم مقام ریاست دانشگاه قرآن و حدیث از دانشگاه کوفه

 


  چاپ        ارسال به دوست

اساتید دانشگاه کوفه در دیدار با قائم مقام ریاست دانشگاه قرآن و حدیث مطرح کردند: تحصیل دانشجویان عراقی در ایران از نظر علمی و فرهنگی برای ما ارزشمند است.

بازدید قائم مقام ریاست دانشگاه قرآن و حدیث از دانشگاه کوفه

حجت الاسلام و المسلمین مسعودی در بازدیدی سه ساعته از دانشگاه کوفه، با ریاست عالی دانشگاه، رئیس و اساتید و دانشجویان دانشکده علوم قرآن و حدیث دیدار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مسعودی در جلسه ای با حضور اساتید دانشکده علوم قرآن و حدیث در دفتر ریاست دانشکده دکتر سیروان بر لزوم همکاری های علمی میان دو دانشگاه در زمینه های متعدد آموزشی و پژوهشی تأکید کردند. در ادامه اساتید حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.  دیدار با دانشجویان دانشکده علوم قرآن و حدیث برنامه دیگر این بازدید بود. این نشست در سالن «دکتر باسم باقر جریو» میزبان قائم مقام محترم دانشگاه قرآن و حدیث بود و پس از خوش آمدگویی دکتر علی الحجی، حجت الاسلام و المسلمین مسعودی به معرفی فعالیت های علمی آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث پرداختند. پرسش و پاسخ با دانشجویان حاضر در جلسه، پایان بخش این نشست علمی بود.

حجت الاسلام و المسلمین مسعودی در ادامه، از کتابخانه، دپارتمان هنر و ریاضی نیز بازدید کردند.

دیدار با دکتر یاسر لفتة حسون ریاست عالی دانشگاه کوفه برنامه پایانی قائم مقام دانشگاه قرآن و حدیث بود. رئیس دانشگاه کوفه ضمن تمجید از نقش ایران در عراق از روابط علمی با دانشگاه قرآن و حدیث استقبال کرد. حجت الاسلام و المسلمین مسعودی نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، بر همکاری علمی با دانشگاه کوفه در سطوح آموزشی و پژوهشی تأکید کرد.

اساتید دانشگاه کوفه در دیدار قائم مقام ریاست دانشگاه قرآن و حدیث مطرح کردند: تحصیل دانشجویان عراقی در ایران از نظر علمی و فرهنگی برای ما ارزشمند است.

این بازدید در تاریخ پنج شنبه 4 آذر ماه 1400 انجام شد.

 

 


١١:٥٨ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٢٨خروج