اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال ٤٠٠١

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال ٤٠٠١

به نام خدا

احتراماً ضمن عرض تسلیت ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) ، به اطلاع دانشجويان گرامي می‌رساند، نظر به نزديک شدن به ايام امتحانات پايان نيم‌سال اول تحصيلي 1401-1400 (بازه امتحانات: 18 دی ماه لغایت 3 بهمن ماه) ، اهم نکات قابل توجه براي شرکت در آزمون‌هاي پايان‌ ترم 4001 به شرح زير اعلام می‌شود.

 

1.     مطابق اطلاع‌رسانی قبلی (اینجا) شیوه برگزاری آزمون‌هاي پایان نيم‌سال 4001 بدینصورت است:

مقطع

شیوه برگزاری آزمون

کارشناسی

به صورت الکترونیکی (مجازی)
در سامانه مشاهده دروس(LMS)

کارشناسی ارشد (واحدهای مجازی، حضوری تهران، حضوری قم، حضوری مشهد)

به صورت الکترونیکی (مجازی)
در سامانه مشاهده دروس(LMS)

کارشناسی ارشد (واحد حضوری اصفهان)

به صورت حضوری

دکتری

به صورت حضوری

 

2. لازم است دانشجویان گرامی که آزمون ایشان بصورت حضوری برگزار می‌شود حتماً هنگام حضور در محل‌های برگزاری آزمون (تهران، قم، اصفهان) دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام شده از سمت وزارت بهداشت را مورد توجه و عمل قرار دهند.

3. تدابیر بهداشتی لازم (رعایت فاصله اجتماعی، ضد عفونی سطوح و…) توسط مسئولین و دست اندرکاران برگزاری امتحانات مورد عمل قرار خواهد گرفت.

4. براي اطلاع از نکات فني و آموزشي در سامانه مشاهده دروس، عنوان «آشنايي با آزمون‌هاي الکترونيکي» ذيل بخش درسهاي من در سامانه مشاهده دروس(LMS) فعال شده است که حتما نکات ارائه شده قبل از شروع آزمونها به دقت ملاحظه شود. امکان شرکت در آزمونهای آزمایشی چهارگزینه‌ای و تشریحی جهت بررسی و آمادگی شرکت در امتحانات در این بخش فراهم شده است.

5. در آزمونهای الکترونیکی با توجه به عدم برگزاري آزمون مجدد، حتما تدابير لازم در خصوص اينترنت پشتيبان و قطعي احتمالي برق را داشته باشيد. (علاوه بر اينترنت ثابت و سيستم رايانه، بهتر است تلفن همراه با بسته اينترنتي فعال نيز داشته باشيد)

6. نمره دانشجو در آزمونهاي تمام تستي بلافاصله پس از اتمام «بازه زماني آزمون» قابل مشاهده خواهد بود.

7. آزمونهاي تستي نمره منفي ندارد. (بهتر است به همه سوالات پاسخ دهید)

8. به سوالات تشريحي، ترجيحاً بصورت تايپ شده در باکس ذيل هر سوال پاسخ دهيد. (در صورتيکه پاسخ سوالات را ابتدا در فايل Word تايپ مي کنيد ضمن اينکه به مرور براي جلوگيري از مشکلات احتمالي قطعي برق آن را ذخيره مي کنيد ، پاسخ به سوالات را نيز به مرور ذیل هر سوال در سايت ثبت نمائيد)

9. اگر پاسخها را بصورت دستنويس بر روي کاغذ می‌نويسيد، تصوير برگه پاسخ جداگانه به هر سوال را که با استفاده از نرم افزارهايي مانند CamScanner - جهت بهبود کيفيت و وضوح تصاوير برگه پاسخنامه - گرفته ايد، در بخش مربوط به ارسال فايل پاسخ - کادر ذيل هر سوال - بارگزاري نموده و از ارسال تصوير پاسخ چند سوال ذيل يکي از سوالات -به دلیل عدم امکان تصحیح توسط اساتید محترم- جداً خودداري نمائيد.

10. ضروري است 15 دقيقه پيش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضيحات مختصر مربوط به آزمون و همچنين راه ارتباطي براي رفع مشکلات احتمالي در حين آزمون، مطلع شويد و راس ساعت شروع آزمون صفحه را refresh (تازه کردن) کنيد. براي انجام سريع اين کار مي‌توانيد از کليد ميانبر F5 يا CTRL + F5 بر روي صفحه کليد استفاده کنيد.

11. قبل از شرکت در آزمون، انجام ارزشيابي اساتيد در سامانه آموزشی ناد و دريافت کارت آزمون ضروري مي‌باشد. جهت مشاهده اطلاعیه مربوطه و راهنمایی در خصوص دریافت کارت آزمون اینجا را کلیک نمایید.

12. همواره زمان نهايي و ملاک برگزاري آزمون‌ها ، تاريخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت آزمون مي‌باشد. در صورت هر گونه مغايرت احتمالي در اسرع وقت جهت بررسي لازم با کارشناسان آزمون تماس بگيريد.

13. جهت مشاهده لیست محرومین از آزمونهای پایان ترم 4001 حتما به اطلاعیه درج شده توسط اداره خدمات آموزشی و ارائه دروس توجه نمایید. (اسامی محرومین از آزمون نیم‌سال مهر ١٤٠٠)

 

راهنمايي و اطلاعات بيشتر

 • براي مشاهده پرسش‌هاي متداول آزمون‌هاي الکترونيکي (مجازي) اينجا را کليک کنيد.
 • براي برقراري ارتباط با کارشناسان آزمون و کارشناس پشتیبانی فنی در ايام آزمون مي‌توانيد با شماره‌هاي زير تماس بگیرید.
 •  
 • دانشجویان حضوری تهران

  آقای نیکبخت

  02151290 داخلی 41

  دانشجویان مجازی با حوزه آزمونی شهر ری

  آقای فرامرزی

  02151290 داخلی 42

  دانشجویان در سایر حوزه‌های آزمونی

  آقای مجیدی

  02151290 داخلی 43

  پشتیبانی فنی

   

  02151290 داخلی 5

با آرزوي موفقيت
اداره آزمون و نمايندگي‌ها

 


١٦:٣٧ - دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٦١    /    تعداد نمایش : ٣٤٨٧خروج