اخبار > تمدید زمان ثبت نام پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون کنکور

 


  چاپ        ارسال به دوست

تمدید زمان ثبت نام پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون کنکور

 

 

 

 

اطلاعات رشته ­محل ­های مقطع کارشناسی دانشگاه قرآن و حدیث ـ سال تحصیلی 1402 ـ 1401/ مندرج در دفترچه­ های راهنمای انتخاب رشته در سه گروه آزمایشی آزمون سراسری


 

ردیف

کد رشته محل

عنوان رشته

دوره

محل تحصیل

گروه آزمایشی

جنس پذیرش

ظرفیت پذیرش

1

15809

روانشناسي

غير انتفاعي

قم

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

60

2

15810

علوم قرآن و حديث

غير انتفاعي

قم

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

25

3

15811

فقه و مبانی حقوق اسلامي

غير انتفاعي

قم

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

25

4

12390

روانشناسي

غير انتفاعي

شهر ري

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن

60

5

12391

علوم قرآن و حديث

غير انتفاعي

شهر ري

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن

60

6

12392

فقه و مبانی حقوق اسلامي

غير انتفاعي

شهر ري

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن

30

7

12393

فلسفه و کلام اسلامی

غير انتفاعي

شهر ري

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن

15

8

15805

روانشناسي

مجازي غيرانتفاعي

مجازی

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

80

9

15806

علوم حديث

مجازي غيرانتفاعي

مجازی

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

35

10

15807

علوم قرآن و حديث

مجازي غيرانتفاعي

مجازی

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

80

11

15808

فقه و مبانی حقوق اسلامي

مجازي غيرانتفاعي

مجازی

انسانی/ تجربی/ ریاضی

زن و مرد

70

 

ü نکات قابل توجه طبق اطلاعیه های مندرج در سایت سازمان سنجش

 

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1401 ثبت ­نام نموده و غایب جلسه آزمون (در روزهای چهارشنبه 8 تیرماه تا شنبه 11 تیرماه) بودند، نیازی به ثبت­ نام مجدد برای رشته ­­های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ندارند و می‌توانند در رشته‌هایی که پذیرش آنها با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) است تا 150 کدرشته محل از دفترچه راهنمای انتخاب رشته انتخاب نموده و در فرم انتخاب رشته درج نمایند.


v داوطلبانی که قبلاً در آزمون سراسری سال 1401 ثبت­ نام نکرده‌اند، می‌توانند تا روز یک شنبه ششم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش (صفحۀ انتخاب رشتۀ آزمون سراسری 1401) نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در رشته‌هایی که پذیرش آنها با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) است براساس دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی اقدام نمایند.

v در صورتی که فردی هم نسبت به انتخاب رشته در مرحله انتخاب رشته‌های با آزمون و رشته ­های صرفاً براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) اقدام کرده و هم در مرحله ثبت­نام برای رشته‌‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) اقدام به ثبت ­نام و انتخاب رشته برای این رشته­ ها نماید، ثبت­ نام و انتخاب رشته وی در رشته ­های صرفا براساس سوابق تحصیلی باطل خواهد شد و هزینه پرداختی وی نیز مسترد نخواهد شد.

 

شرايط عمومی و اختصاصي پذيرش دانشجو/ سال تحصيلي 1402 ـ 1401

 

 

الف) شرايط عمومي و اختصاصي

 

1. اعتقاد و التزام عملي به قانون اساس نظام مقدس جمهوري اسلامي و مذهب رسمي كشور؛ 2. رعايت كامل موازين و پوشش اسلامي و التزام عملي به چادر به عنوان حجاب برتر و عدم استفاده از هرگونه آرايش 3. عمل به فرائض ديني (نماز، روزه و ...)؛  4. برخورداري از سلامت و توانايي جسمي و رواني؛ 5. پرداخت شهرية دوره و هزينه ­هاي خدمات جانبي آن (اعم از رفاهي، فرهنگي و ...) مطابق با تعرفۀ مصوب هيأت أمناي دانشگاه؛ [جداول شهریه در قسمت آیین­ نامۀ مالی دانشجویی در سایت دانشگاه قابل مشاهده است.]  6. گذراندن دروس پيش­نياز و جبراني ارائه شده از سوي گروه آموزشي مربوط؛ 7. رعايت كامل ضوابط و دستورالعمل­هاي داخلي دانشگاه در طول دوران تحصيل.


تذكرات:

 1) ثبت نام نهايي از پذيرفته­ شدگان دوره ­هاي حضوري (قم، تهران) منوط به تأييد كميتۀ پذيرش دانشگاه است.

 2) کلاس­های دوره­ های حضوری این دانشگاه، به تفکیک خواهران و برادران برگزار می­گردد.

3) پذیرش دوره­ های حضوری در شعبۀ تهران؛ به خواهران اختصاص دارد.

 

ب) امكانات و مزايا

 

1.      اين دانشگاه از بين داوطلبان گروه­هاي آموزشي 1، 2 و 3 دانشجو مي­پذيرد. 2. به دانش ­آموختگان اين دانشگاه مدرك رسمي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اعطاء خواهد شد. 3. هزينة تحصيل، طبق تعرفة مصوب هيأت أمناي دانشگاه از دانشجويان أخذ خواهد شد. در صورت تخصيص اعتبار از سوي صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، اعتبار تخصيص داده شده به صورت وام بين دانشجويان واجد شرايط توزيع مي­گردد. 4. پذيرفته­ شدگان از كتابخانة تخصصي مجهز، تالار رايانه، امكانات ورزشي و خوابگاه ویژۀ خواهران به صورت محدود طبق ضوابط و ظرفيت دانشگاه و با دریافت شهریۀ خوابگاهی برخوردار خواهند بود. 5. داوطلباني كه معدل كتبي دورة متوسطة آنان 18 به بالا باشد و دانشجويان برتر در هر سال تحصيلي (در طول سنوات مجاز) طبق آيين نامه دانشگاه از تخفيف در شهريه برخوردار خواهند شد. 6. امکان پرداخت اقساطی شهریۀ تحصیلی هر نیمسال تا قبل از آزمون پایان همان نیمسال  7. امکان بهر­ه ­مندی از تخفیفات ویژه برای دانش­­آموزان ممتاز مقطع متوسطه، دانشجویان ممتاز دانشگاه،  ایثارگران، 8. امکان جابه­ جایی داوطلبان پذیرفته­شده در هر یک از کدرشته­ محل­ های فاقد حدنصاب تشکیل کلاس؛ طبق مقررات و ضوابط آموزشی ابلاغی وزارت و مصوبات داخلی فراهم خواهد شد. (تحت عنوان طرح تجمیع مورد نظر سازمان سنجش) 9. تحصيل در دورة مجازي كاملاً غيرحضوري و از طريق اينترنت خواهد بود. كلية دروس به صورت چندرسانه ­اي توليد شده و از طريق سايت دانشگاه در اختيار دانشجويان قرار مي­گيرد. در كنار دروس الكترونيكيِ چندرسانه­ اي، كلاس­هاي مجازيِ آنلاين، پاسخ­گويي به پرسش­هاي دانشجويان به صورت آنلاين و آفلاين، امكان استفادة دانشجويان از ابزارهاي مختلف آموزش الكترونيكي مانند تالارهاي گفتگو و ساير خدمات آموزشي در طول نيمسال تحصيلي به دانشجويان ارائه مي­گردد. 10.آزمون‌هاي پايان ترم دانشجويان مجازي، به صورت حضوري در قم و تهران يا يكي از نمايندگي­هاي دانشگاه در سراسر ايران و خارج از كشور برگزار مي­گردد.

 

شرایط خوابگاه

خوابگاه در مرکز قم و شعبۀ تهران طبق ضوابط و ظرفیت محدود دانشگاه ویژۀ خواهران با دریافت شهریۀ خوابگاهی

 


١٢:٠٩ - سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٨٤    /    تعداد نمایش : ٦٧٨٠خروج