اخبار > معرفی به استاد اسفندماه 1402

 


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی به استاد اسفندماه 1402

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 

با سلام و عرض ادب؛

احتراماً به استحضار دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، آزمون‌های معرفی به استاد روز‌های سه شنبه و چهارشنبه 4 و 5 اردیبهشت ماه برگزار خواهد ‌شد دانشجویانی که شرایط أخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند، لازم است درخواست خود را حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه 7 اسفند ماه در سامانه مروارید ازطریق مسیر زیر ارسال کنند:

 

کارتابل اداری/ فرم‌های درخواست/ درخواست معرفی به استاد

 

برای ارسال درخواست حتماً نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. نام دروس به طور کامل با توجه به سیر ارائه دروس رشته در فرم انتخاب شود.

2. برای هر درس یکبار باید فرم مربوط تکمیل و ارسال شود.

3. نمایندگی محل آزمون (فقط دانشجویان بخش مجازی) و شمارۀ همراه در دسترس (برای اطلاع رسانی منابع و تاریخ آزمون) در قسمت توضیحات درخواست حتماً ذکر شود.

 

شرایط أخذ درس به صورت معرفی به استاد

مقطع کارشناسی

1. طبق آئین‌نامۀ آموزشی چنانچه دانشجویی تمامی دروس رشتۀ خود را پاس کرده باشد و برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری باقی مانده باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیم‌سال، می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد در آن نیم‌سال بگذراند. بنابراین دانشجویانی که ترم 4022 ترم آخر ایشان است و در این ترم انتخاب واحد دارند، امکان أخذ درس به صورت معرفی به استاد را ندارند.

 

2. امکان أخذ دروس عملی و عملی- نظری به صورت ارائه به استاد وجود ندارد و در نیم‌سال باید أخذ شود. برای مشاهدۀ لیست دروس عملی اینجا را کلیک کنید.

 

مقطع کارشناسی‌ارشد (ویژه دانشجویان مجازی)

  • طبق نظام نامه یادگیری الکترونیکی چنانچه دانشجویان بخش مجازی حداکثر تا 2 درس موفق به کسب نمرۀ قبولی در نیم‌سال‌های گذشته نشده باشند، می‌توانند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی دانشگاه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کنند.

 

نکات مهم

  • برای مشاهده شیوه نامه معرفی به استاد اینجـــــا را کلیک کنید.

  • اطلاع رسانی زمان دقیق آزمون‌ها و راه ارتباطی با استاد برای دریافت منبع و نحوه آزمون، توسط اداره ارائه دروس و آزمون از طریق اطلاعیه بر روی سایت دانشگاه در تاریخ 26 اسفندماه برای دانشجویانی که ارائه به استاد ایشان تأیید شده باشد، انجام می‌شود.

  • وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود برای دورۀ بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد ارسال کنند.

 

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی

 

 


١٥:٣٦ - چهارشنبه ٢ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩٤٣    /    تعداد نمایش : ١٣٥٧خروج